top of page

Amennyiben munkát keres műanyag ipari területen, várjuk csapatunkba.

Miért érdemes hozzánk jönni?

Új gépek, modern üzemi környezet.

Innovatív, fiatalokból álló csapat.

Munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel.

Hosszú távú, biztos munkahely

Versenyképes fizetés megegyezés szerint.

Munkaruházat, munkavédelmi felszerelés

Aktuális álláslehetőségeink

Extruder szerszámgyártó üzemünkbe keressük új kollegánkat szerszámtervező munkakörben

2024. május 7.

Feladatok

- új extruder szerszámok tervezésével kapcsolatos tevékenységek ellátása, valamint már használatban levő szerszámok működésének optimalizálása
- projekt vezető segítségével a mérnöki változtatások támogatása
- folyamat-optimalizált tervezési megoldások nyújtása az új PVC profiloknál
- hatékony szerszámtervezési, gyárthatósági analízis készítése, kiértékelése
- új és csere szerszámozási tevékenységek koordinálása, validálása
- szerszámpróbák és tesztek során nyújtott műszaki támogatás
- szerszámüzemi folyamatok támogatása
- műszaki értékelés és fejlesztési javaslatok nyújtása a társosztályok számára
- részvétel az extrudálási minőségi problémák megoldásában
- szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése
- heti riportok készítése az üzemvezető számára

Elvárások

- gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
- fém- és/vagy műanyag iparban szerzett szerszám tervezői tapasztalat
- legalább 3 év tapasztalat extruder - vagy fröccszerzám tervezés, gyártás és projektmenedzsment területén
- kiváló analitikai és problémamegoldó képességek
- berendezések és szerszámok beszerzésében szerzett tapasztalat
- minimum alapszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Solid Edge CAD program magas fokú ismerete

Előnyt jelent

- jártasság a fröccsöntési és extrudálási szimulációkban.

- fröccsöntésben / PVC extrudálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- bérezés megállapodás szerint (tapasztalatok és végzettség alapján)
- rugalmas munkaidő
- fiatalos, lendületes csapat, barátságos munkahelyi légkör
- bejárástámogatás
- modern munkakörnyezet
- hosszú távú munkalehetőség

bottom of page